MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 11334495

nr 1133 4495

Sideboard

längd: 120 cm, djup: 50 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 oktober 2017
kl 19:16:19

30/9 16:37:17 1      100 kr
2/10 11:30:50 2      Vinnande bud